H A V A J S K Á  M A S Á Ž  L O M I  L O M I

 

Je to celotělová  masáž, která je  oprávněně označovaná  jako PERLA mezi masážemi. Je to určitě masáž královsky luxusní a prostě úžasná. Na tělo se nanáší  luxusní kokosový olej, který přirozeně souzní s lidskou pokožkou a má schopnost jí omladit, vyživit a hydratovat.

Pokud budete mít zájem, můžete si vybrat i ze  speciálních exotických aromatických olejů  -  podle svého naladění a vnímání - i to je důležité k celkovému ponoření se do pocitu blaženého uvolnění, klidu a pohody.

 

Podle Vašeho přání ji lze ještě sladit s hřejivým pohlazením lávových kamenů, kávovým peelingem ..... stačí se nechat unášet překrásnou fantazií a přát si ......

(ad text FANTAZIJNÍ MASÁŽ)

 

Havajský výraz Lomi Lomi má více významů – přeneseně znamená „vlídné ruce“, nebo „milující ruce“, „dát příjemnou masáž“… Už to napovídá, co Vás při masáži čeká a kam Vás zavede.

 

Původně masáž používali šamani a je spojena s posvátným tancem HULA. 

 

Je to masáž plošná, tzn. nezaměřuje se speciálně na svalové  úpony – havajci říkají, že vše souvisí se vším a proto na tělo působí plošně a masírují je celé najednou – záda, nohy, ruce, dekolt a šíji.

Masíruje se rytmicky měkkými částmi předloktí a masér si hraje jak s rychlostí tak i intenzitou hmatů, podle potřeb klienta.  Působí dojmem nekonečného pohybu.

Celotělová masáž trvá 2-3 hodiny.

Nelekejte se té doby trvání masáže a zkuste si umět dopřát blaženého uvolnění a ponoření do nádherných prožitků, nesešněrovaných rychle ubíhajícím časem. Věřte mi, stojí to za to, je to nádherný zážitek.

 

Je samozřejmě možné se domluvit i na částečné masáži.

 

Účinky masáže

- hluboce harmonizuje a relaxuje organismus

- odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí

- uvolňuje energetické bloky

- stimuluje krevní oběh a lymfatický systém

- prevence psychických potíží

 
 

Na Havaji se zabydlela filozofie Huna, což značí očím nepoznané, viditelné jen srdci. Tato filozofie obsahuje sedm principů Huna:

Svět je to, co si myslíme, že je.

Není žádných omezení.

Energie proudí tam, na co se soustřeďujeme.

Teď je okamžik moci.

Milovat znamená být šťastný.

Všechna síla pochází zevnitř.

Účinnost je mírou pravdy.