MASÁŽ PRO DVA

 

Taky máte pocit, že chcete krásné chvíle prožívat společně s osobou vám blízkou - 

s  milencem(-kou),  partnerem(-kou), 

kamarádem(-kou),  rodičem….. ?

 

TAK UŽ JE TO MOŽNÉ.

Můžete přijít na MASÁŽ PRO DVA.

 

A je to opravdu zážitek jedinečný, neobvyklý, který vás v jeden okamžik posune do sfér oboustranného sdílení, uvolnění, relaxace a štěstí …. – prostě tam, kam toužíte společně nakročit a kde chcete rozhodně pobýt.  

Pro zamilované je to úžasná šance, jak nastartovat tímto jedinečným společným prožitkem okamžiky  souznění a harmonizace ...

Pro manžele se stává tato masáž kořením pro zpestření dlouholetého vztahu.

(mám naprosto krásné a úžasné zpětné vazby od párů, které prošly touto masáží - ještě dlouho jim tento blažený prožitek doznívá a mnohým prozářil šeď stereotypu manželského soužití a nastartuje něco nečekaně nového ....)

 

Je to i moc dobrý začátek pro úspěšné  pracovní či obchodní jednání. Při vhodně vybrané masáži se partneři uvolní, zklidní a zrelaxují. Jednání pak probíhá v naprosto harmonické a příjemné atmosféře. I během masáže se dá spojit promýšlení obchodních podmínek s příjemným relaxačním a  uvolňujícím dotykem masérů. 

 

Pečovat o vás budu já a můj kolega Pavel.

 

Průběh, délku a druh masáže si můžete vybrat  a určit podle svých představ z nabídky masáží (text DRUHY MASÁŽÍ), nebo Vám ráda poradím.  Základní masáž je naprosto úžasná havajská masáž.

 

MASÁŽ PRO DVA  se může stát i originálním prožitkovým DÁRKEM pro novomanžele, rodiče, přátele, k výročí svatby a nebo jen tak pro radost.

 

Vystavím Vám DÁRKOVOU POUKÁZKU

podle Vašeho přání. 

A JEŠTĚ POŠEPTÁNÍ PRO MUŽE:

po masáži - zaplaveni společným prožitkem blaha a štěstí - můžete ještě celou láskyplnou atmosféru doladit darovanou květinou své partnerce.

Tuto službu Vám po předchozí domluvě plně zajistím:

** domluvíme se předem na Vaší představě a ceně za květiny

     (krásné vazby z KVĚTINOVÉHO STUDIA VČELIČKA)                              

** kytice bude v masérně před masáží již připravená

     (je na Vás, kdy ji partnerce předáte - před masáží nebo po masáži)

 

A nakonec raději  UPŘESŇUJI - nejedná se o masáž erotickou ve smyslu masáže pohlavních orgánů.