PEELING AROMATICKOU TIBETSKOU SOLÍ EPAM

 

          Moc ráda Vám nabízím další úžasný prožitek:

                       PEELING TĚLA TIBETSKOU AROMATICKOU SOLÍ.

 

Kůže na těle je náš největší orgán - přes ní se do těla dostane mnoho špatného ale pokud se budeme snažit, tak i mnoho dobrého a léčivého.

Tibetská aromatická sůl od Borise Tichanovského je k tomu naprosto úžasným a nezastupitelný pomocníkem.

Díky ní z těla odstraníme odumřelé buňky

a

podle zvoleného druhu dostaneme pak přes ošetřenou pokožku do těla léčivé bylinky, které sůl obsahuje a navíc ještě kůži nádherně promastíme přírodním olejem.

V jednom okamžiku tak budete vnímat voňavý prožitek očisty, uvolnění, ozdravení a tím i omlazení. 

Tak to je. 

Po ukončení peelingu na vás ještě čeká masáž uvolňující a relaxační, či přímo rozmazlující, nebo naopak razantnější - to už se domluvíme tak, aby vám bylo co nejbáječněji na světě. 

 

Věřte, že stojí za to si přijít tento jedinečný zážitek 

a veliký přínos pro vaše tělo a zdraví vyzkoušet.

 

Můžete si zvolit sami, jakou část těla budete chtít ošetřit - 

nejlépe asi záda, ale je možné celé tělo, nebo třeba jenom nohy ....

 je to prostě na vás. 

 

JE TO TAKÉ PRO VÁS TIP NA JEDINEČNÝ DÁREK V PODOBĚ DÁRKOVÉ POUKÁZKY.

 

 

A co to vlastně TIBETSKÁ AROMATICKÁ SŮL JE?

(text převzatý od Mistra Borise Tichanovského)

mimo peelingu je určena ke koupelím a do sauny. 

Aromatické koupele patří mezi nejstarší metody léčení. Počátky můžeme nalézt ve starém Babylonu, Sýrii, Persii, Egyptě, Indii a Tibetu. Aromatické koupele působí komplexně na zdraví člověka. 

Způsob působení solí je dvojí. Jednak se léčivé látky vstřebávají přes kůži celým povrchem těla a za druhé ovlivňují organismus přes čichové receptory - tzv. aromaterapie. Tyto receptory při rozdílných vůních aktivují postupně všechny části mozku a přes centrální nervovou soustavu se jejich účinek přenáší do různých systémů a orgánů. Doktor Bach dokázal, že za pomoci vůní můžeme působit na nervový systém a tak měnit stav psychiky.

Při aromaterapii je důležité používat POUZE PŘÍRODNÍ EXTRAKTY LÉČIVÝCH ROSTLIN. Abychom zcela ochránili účinky aromatických olejů a různých rostlinných extraktů v podobě informací, používáme při výrobě technologie a receptury získané přímo z Tibetu. Účinky jsou ještě zesílené technologií zvanou STRUKTUROVÁNÍ, která dodává potřebnou energii všem nemocným buňkám, aby došlo k jejich obnově. Tato technika je patentována a byla vyvinuta na Sibiři skupinou léčitelů v  čele s akademikem A.V. Skvorcovem. 

 

DRUHY SOLÍ:

AROMATICKÁ SŮL EPAM:  Borovice, Cedr, Eukalypt, Heřmánek Jedle, Jedle kanadská, Na klouby a páteř, Kožní, Máta, Mumio, Muškát, Propolis, Na příjemný spánek, Srdeční.

 

 

 

AROMATICKÉ SOLI EPAM můžete také koupit u mě v masérně.