PŘÍPRAVKY  POUŽÍVANÉ  NA  MASÁŽE

 

Masíruji balzámy a oleji EPAM od Mistra Borise Tichanovského, velkého ruského mága a léčitele, u kterého jsem se učila.  

 

Jsou vyrobeny podle tajných receptur tibetských mnichů. Každou masáží do Vás jejich prostřednictvím proudí úžasně ozdravná přírodní  energie a léčivé účinky úlevně krásně ve svalech i kloubech při pravidelném používání brzy procítíte.

 

 

 

 

Při jejich výrobě není použito žádných stabilizátorů, konzervantů, aromat, barviv a podobně. Výrobky neobsahují látky, které by byly cizí živému organismu. To znamená, že neobsahují komponenty, které poškozují zdraví. Při používání těchto přípravků dostáváte úplnou informaci léčivých rostlin, medu, mumia, jílu, soli, propolisu a vosku, neboť tibetská technologie výroby umožňuje maximálně využít léčebný potenciál přírodních surovin.

Prostřednictvím vmasírovávaných olejů a balzámů dostáváte informaci z prostředí pro vás nejpřirozenější, to znamená čistou informaci přírody a navíc 99 % surovin pochází z území České republiky.

 

Složitá výroba EPAMu se skládá z různých rituálů. Od zpívání manter, energetického nabíjení, využívá se informace rostlin, strukturování pomocí biologických strukturátů: dřeva, ikon – energetických obrazů, minerálů energetického působení.

 

Tyto čistě přírodní preparáty jsou léčivým pohlazením pro vaše tělíčko i dušičku.

Po masáži je proto dobré se nemýt ani nesprchovat a ještě nechat balzámy působit. Pokud by měl někdo pocit, že mu to takto nevyhovuje, samozřejmě se umýt může, protože oleje jsou hodně do těla vmasírovány. Je i dobré si po masáži obléknout nějaké tričko, u kterého vám nevadí případný dodatečný otisk oleje.

www.epam.eu

 

 

 

Na Breussovu masáž používám třezalkový olej, který léčivě působí na bolavé ploténky a přispívá k  jejich regeneraci.

 

Na havajskou masáž Lomi Lomi většinou používám vysoce kvalitní za studena lisovaný kokosový olej.