CHŘEST - BÍLÉ ZLATO PRO ZDRAVÍ

08.06.2014 22:21

 

Velmi ráda Vám touto cestou nabízím úžasnou novinku. Není nadnesený termín - BÍLÉ ZLATO PRO ZDRAVÍ. 

Zkuste se začíst a zkuste chřest vyzkoušet. 

Mě naprosto nadchl ...

 

Tobolky Dr. Asparagus jsou zcela unikátním přípravkem, který nemá v ČR obdoby. Je vyráběn pouze z toho nejkvalitnějšího českého chřestu, pěstovaného na polích v polabské nížině v Hostíně u Vojkovic. Tamní farmáři jsou kvůli náročnému způsobu pěstování chřestu také jeho jedinými dodavateli v ČR.

 

Čerstvě sklizený chřest je nejprve s použitím tradičních postupů postupně několik týdnů sušen, což výrazně snižuje jeho hmotnost při současném zachování všech zdraví prospěšných látek. Následně je několikrát pomlet experty na bylinné směsi a nakonec zabalen v laboratorních podmínkách v chráněné dílně obecně prospěšné společnosti Projekt Integrace. Tobolky Dr. Asparagus tak pomáhá nejen Vašemu zdraví, ale i zdravotně postiženým, kteří tento přírodní produkt kompletují.


Chřest obsahuje - velké množství betakarotenu, který je nezastupitelný pro zdravý zrak, kůži, obnovu sliznic a funguje jako prevence proti některým typům rakovinného bujení; dále vitaminy E a C a vitaminy skupiny B - těmi jsou thiamin (B1), riboflavin (B2), pyridoxin (B6), biotin (H), niacin (B3), kyselina pantotenová (B5) a velké množství kyseliny listové (B9). Ze stopových prvků je v chřestu hojně zastoupen vápník, draslík, zinek, fosfor, železo, jód a sodík. Bez přehánění lze tedy říci, že chřest je jednou z nejzdravějších plodin, které si můžete dopřát. A nejenže je zdravý, navíc i skvěle chutná - a to je úžasná kombinace!


Každých 100 gramů sušeného chřestu obsahuje až 1,5 kilogramu čerstvého chřestu, což znamená vysokou koncentraci všech prospěšných látek, které chřest obsahuje.Konkrétní působení chřestu:


• Snižuje hladinu cholesterolu, upravuje krevní tlak, zlepšuje látkovou výměnu.
• Pomáhá udržet zdravé cévy a silné srdce, zlepšuje zásobování mozku a dalších orgánů kyslíkem, stimuluje krvetvorbu.
• Upravuje hladinu cukru v krvi (cukrovku i hypoglykemii).
• Má velmi příznivý vliv na funkci ledvin, močového měchýře a močových cest. Umožňuje obnovu a omlazení ledvinových buněk. Rozpouští močové kameny a brání jejich tvorbě. Léčí následky zánětů močových cest.
• Velmi příznivě působí na problémy s prostatou (již v antice se používal jako oblíbené afrodisiakum; zlepšuje plodnost mužů i žen). Harmonizuje též ženské hormony, zmírňuje premenstruační syndrom a menstruační bolesti.
• Brání zadržování vody v těle a omezuje tvorbu křečových žil.
• Upravuje trávení a vyměšování (průjem i zácpu). Podporuje činnost střev, prospívá zažívání a působí preventivně proti rakovině tlustého střeva.

V některých zemích je chřest tradičně používán jako účinné přírodní afrodiziakum a skutečný elixír mládí. K výše uvedenému působení nesmíme opomenout i prospěšnost pro krásu - vysoký obsah vitaminů skupiny B, betakarotenu a zinku je ideální zejména pro zdravé a lesklé vlasy, čistou a pružnou pleť a pevné nehty. Stejně tak je účinným pomocníkem pro udržení mentální kondice, zdravého spánku, schopnosti soustředění a dobré paměti. Příznivě působí i při odbourávání alkoholu.

Na tuzemském trhu je teď dostupný výtažek z českého chřestu - Tobolky Dr. Asparagus. Díky němu můžete příznivé účinky chřestu využívat po celý rok, i mimo chřestovou sezónu. 

Tobolky Dr. Asparagus má ve své nabídce EPAM Distribution s.r.o. 

MŮŽETE JE KOUPIT I V MASÉRNĚ MASÁŽE OBLÁČKY

za 150,- Kč


NÁŠ TIP: obsah tobolky lze využít i v gastronomii. Tobolku rozloupněte a můžete dochucovat pokrmy.

 

Dobré zdraví a dobrou chuť vám přeje

Věra Zajíčková MASÁŽE OBLÁČKY

převzato z epam.eu