ENERGETICKÁ PŘIKRÝVKA

10.06.2010 22:52

 

 

Poslední vynález profesora A.V. Skvorcova – Energetická přikrývka – jím byla představena v roce 2000 na mezinárodním kongresu v Novosibirsku. Co píše Skvorcov o energetické dece: „Lidé jsou těsně spjatí s energetickou matricí země. S použitím přikrývky se zadržuje matriční energie země propuštěná skrz tělo, a tím se zesiluje.“

A ještě jeden efekt – aluminium fixuje energii samotného člověka. Na přikrývce kterou byl přikryt člověk, se uchovává jeho energetická kopie, proto musí mít každý člověk svou energetickou přikrývku.

Energetická přikrývka ochraňuje člověka před různým druhy vlnového záření (počítač, rádio…),

Má mocné harmonizační účinky na všechny orgány a systémy organismu.

 

Jak se energetická přikrývka používá?

 

Existují tři varianty použití:

Přikryjeme se energetickou přikrývkou jako dekou.

Přikryjeme se i s hlavou.

Přikrýváme jenom tu část těla na kterou chceme působit. Přitom deku můžeme několikrát přeložit.

 

Vždy se přikrýváme lesklou (hliníkovou) stranou k tělu. Na zem si rozprostřete deku z přírodního materiálu (bavlna apod.). Na ní si lehněte a energetickou přikrývkou se přikryjte.

Toto je dobré provádět venku, přímo na zemi, např. na trávě. Tam má deka nejvyšší účinnost, ale můžete ji používat i doma třeba v 11 poschodí domu, kde působí také velmi efektivně.

 

Začínáme 5-10 minut denně. Postupně prodlužujeme pobyt pod přikrývkou od 1 do 3 hodin. Váš optimální individuální čas pod energetickou přikrývkou je takový, po němž vstanete s pocitem tepla a s vnitřní rovnováhou. Poslouchejte intuitivně své tělo – ví moc dobře co potřebuje. Po skončení pobytu pod energetickou přikrývkou ji sundejte a ležte ještě 5-10 minut bez ní. Při používání energetické přikrývky se doporučuje střídat působení tak, že jeden den přikryjeme celé tělo a druhý den pouze část na kterou chceme nejvíce působit. Nebo toto prostřídání provedeme v jeden den.

 

Efektivnost energetické přikrývky se zvýší když naneseme odpovídající EPAM na potřebnou část těla nebo orgán, a několik kapek stejného EPAMu na energetickou přikrývku.

 

Kdy se energetická přikrývka používá?

 

Při problémech centrálního nervového systému, páteře a kloubů. Při problémech srdečně cévního systému, zažívacího traktu a ledvin, při nachlazení, bolestech hlavy. Velmi efektivní je její použití při zánětu dutin. Z literatury od A.V. Skvorcova jsou popsány dobré výsledky s touto přikrývkou i při různých zhoubných i nezhoubných nádorech, zejména při leukémii.

 

Používání energetické přikrývky doporučujeme i při mnoha dalších zdravotních problémech.

převzato z www.epam.eu

Mám dlouholetou osobní zkušenost s touto přikrývkou. Pokud budete mít zájem, ráda se o své poznatky s Vámi podělím.

 

(Můžete u mě i objednat)